تریلر متاخر Life is Strange 2 بوسیله مناسبت سرایت آخرین قسمت این ورزش منتشر شد

بازی روایت محور مربوط باینده استودیو Dontnod Entertainment تعدادی پیش معرفی شد. این بازی که Tell Me Why نام دارد روایت گر شعر یک دختر تارک دنیا و برادر با خاطراتی بی نظم خواهد حیات و مخاطب باید این خاطرات را بوسیله درستی بوسیله یکدیگر هموار کند و داستان بازی را جلو ببرد. بااین حال، ورزش پیشین این استودیو یعنی Life is Strange 2 نیز تا ناچیز از یک ماه دیگر به پایان خود می رسد و قسمت سرانجام آن منتشر خواهد شد. حال مقابل آخریناخبار بازی، استودیو Dontnod Entertainment تریلری جدید از این ورزش را به مناسبت انتشار سرنوشت آخر بازی منتشر کرده است که تو انتهای مطلب می توانید آن را مشاهده کنید. مقاله های مرتبط:بازی جدید استودیو دونت ناد با نام Tell Me Why معرفی شد [X019]نسخه Boxed Edition ورزش Life is Strange 2 معرفی کردن شد

متاسفانه، بازی Life is Strange 2 نتوانست مانند سرنوشت اول خویشتن به پدیده ای تو صنعتی بازی های ویدیویی تحول شود و از شمارش کیفی در سطحی پایین نمدار از بازی پیشین خویشتن استراحت می گیرد. بااین حال، به صورت کلی قسمت دوم نیز تا به این جای کار شعر بسیار جالبی از دو برادر درون شرایطی بسیار ناراحت کننده و خشن را روایت کرده است که در آن تماشاچی تلاش این دو برادر بخاطر عبور از آمریکا و پیوستن به مکزیک به امید چسبیدگی به روز های بهتر بوده ایم. تریلر منتشر شده از بازی شامل عریضی هایی مهم از قسمت های قبلی می شود تا مخاطب را کاملا بخاطر انتشار سرنوشت نهایی آماده یواش و هر آنچه که برای تقدیر آخر لازم به یادآوری است را بوسیله یاد مخاطب بی آورد. باتوجه بوسیله فاصله ی نسبتا طولانی بین انتشار هر قسمت این تصمیم استودیو Dontnod Entertainment بسیار منطقی به دیدن می رسد چرا که به احتمال قوی بی اندازه از بازیکنان وقایع قسمت های اول یا دوم را بسیار کمرنگ بوسیله یاد می آورند. 

قسمت های اول تا چهارم بازی Life is Strange 2 بی آرامی اینک برای کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان وپی سی در دسترس هستند و قسمت پنجم و پایانی بازی همچنین در تاریخ ۳ دسامبر (۱۲ آذر) برای تمامی پلتفرم های تذکر شده به رخ دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم بوسیله ذکر است که داخل آینده تمامی اپیزود های سرنوشت دوم ورزش Life is Strange در قالب دیسک فیزیکی نیز منتشر خواهد شد (قرین اتفاقی که برای انفصال مقدمه بازی و Life is Strange: Before The Storm افتاد).

نظر شما راجع بوسیله بازی Life is Strange 2 چیست؟ آیا قسمت دوم را درمانده پر حرارت از تقدیر مطلع می دانید؟ به طور کلی آیا این ورزش توانسته است تا رضایت شما را جلب کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید. 

دانلود از آپارات