احتمال ارائه Age of Empires 4 برای کنسول های بازی وجود دارد

Age of Empires IV را می قابلیت تک انتظارترین ورزش برای علاقه مندان به بازی های استراتژی دانست که درون روند X019 یک تریلر گیم پلی از آن بوسیله نمایش درآمد. همچنین مدتی سپس استودیو World’s Edge، سازنده Age of Empires IV، اعلام کرد که ورزش فاقد پرداخت های درون دستور کار ای است و این ساختار بخاطر ورزش های استراتژی جوابگو حلق.

طبق جدیدترین اعلام بازی، شانون لوفتیس از استودیو World’s Edge مصاحبه نو ای را با  Stevivor انجام داده است و داخل مسئله آن در مورد پلتفرم های بازی اطلاعاتی منتشر شده است. بازی های استراتژی، آثاری هستند که به واسطه ماوس و کیبورد می نبوغ از پتانسیل اصلی آن ها روی کامپیوتراستفاده کرد. البته داخل گذشته بازی هایی نظیر Halo Wars 2 هم در سبک استراتژی بخاطر کنسول های بازی ارائه شده اند. شانون لوفتیس در طول گفت وگوی خود به این مورد اشاره کرده که اولویت اول و واقعی آن ها، ساخت بازی خارق العاده ای برای پی سی است.

این خبر نوع دوستی برای کاربران PC است، بجهت می توانند عاشق یک بازی باکیفیت باشند. بااین حال این گفته بدین معنا تراشیدن که Age of Empires 4 برای کنسول های بازی هم عرضه نمی شود. او در امتداد گفتگو های خویشتن اعلام کرده که پس از اتمام ساخت یک بازی بسیار خوب برای کامپیوتر، سایر وضع ها برای بوسیله تصویر کشیدن بازی Age of Empires IV را بررسی می کنند. به عبارتی پس از عرضه بازی برای معلول سی، تیم سازنده بررسی خواهد کرد که آیا محصول آن ها می تواند روی سایر پلتفرم ها اندوه موفق شود یا خیر.

متاسفانه هنوز تاریخ ترویج خاصی برای بازی Age of Empires 4 درنظر پژمان نشده است.