اولین DLC داستانی ورزش Borderlands 3 هفته آینده شناساندن می شود

بازی Borderlands 3 تو شهریور ماه امسال عرضه شد. این بازی، نقدها و بازخوردهای مثبت و البته خرید موفقیت آمیزی را تجربه کرد و خیلی سریع به یکی از پرفروش ترین بازی های سال تبدیل شد. درون طول مدت زمان کوتاهی که از سرایت این بازی می گذرد، آپدیت ها و پچ های اصلاح کننده ی زیادی از سوی توسعه دهندگان آن منتشر شده که از جمله ی آن می توان به رویداد کنونی Bloody Harvest که تا ۵ دسامبر (۱۴ آذر) هم ادامه دارد، اشاره کرد. به هر حال، امروز گیرباکس اطلاعات جدیدی را از بدوی DLC بزرگ پاره داستانی Borderlands 3 اعلام کرده است.

گیر باکس اطلاع انتشار این DLC را از سر یک ویدیوی ۳۰ ثانیه ای با حضور کاراکتر Handsome Jack، تبه امر مشهور سری Borderlands اعلام کرده است. این تیزر، هیچگونه دیالوگی از کاراکتر جک را محتوی نمی شود ولی از طرق متنوع به بازگشت او داخل DLC متاخر بازی Borderlands 3 رمز می کند. جزئیات بسته الحاقی جدید بردرلندز، در خلال مراسم The Borderlands Show تو روز چهارشنبه، ۲۹ آبان اعلام خواهد شد.مقاله مرتبطمحتوای Takedown at Maliwan’s Blacksite بخاطر ورزش Borderlands 3 معرفی شد

این بسته الحاقی، در واقع اولیه مورد از سرنوشت های چهارگانه ی پیش بینی شده برای مدخل داستانی بازی Borderlands 3 محسوب می شود. Gearbox در فستیوال PAX West، جزئیات دست خط پیش بینی شده بخاطر آینده ی بازی بردرلندز 3 را برای علاقه مندان ترسیم کرد. از جمله ی قسمت های آن می توان به رویداد ویژه ی Maliwan Takedown که از روز پنج شنبه ۳۰ آبان آغاز می شود، اشاره کرد. از این رو، می قابلیت صدای زیر مردانه داشت که بسرنوشت شوم دچار کردن داستانی جدید این بازی، تو ماه دسامبر (آذر-دی) از گونه برسد تا نظام ارائه ی ماهانه ی محتوای متاخر Borderlands 3 حفظ شود. البته این ادعا تنها تو حد یک تئوری بوده و هنوز کتاب مشخصی برای آن تعیین نشده است.

باید دید که بازگشت کاراکتر Handsome Jack چه تأثیری پیاده شدن روند ادبیات بازی Borderlands 3 خواهد گذاشت. در هر حال، این بازی یکی از دوست داشتنی ترین بازی های سال ۲۰۱۹ بوده و گیرباکس مسیر جالبی را بخاطر ادامه ی پشتیبانی از آن درون پیش گرفته است.