قطار دانشجویی «ریل باس» بخاطر خوش نویسی تبریز جلفا و بالعکس راه اندزای شد

دکتر رضا مجیدی با تاکید بر اینکه این شیار ویژه در راستای مذاکرات مدیران دانشگاه و روش آهن جمهوری اسلامی ایران برای انتقال سریع و ارزان دانشجویان راه اندازش شد، اظهار کرد: مدت تفاهم روزنامه برابر ارزیابی آموزشی دانشگاه تبریز برای سال تحصیلی سال جاری و سال آینده بوده و نبوغ اجرایی این تفاهم مجله بخاطر سال های آتی و با درخواست این دانشگاه شریف است.

وی با اقرار اینکه این «ریل باس» بخاطر استفاده و بهره مندی تمامی دانشجویان این منطقه همچنین آزاد است، گفت: روزگار حرکت قطار از تبریز به سمت جلفا، ریه بامداد و ساعت برگشت آن ساعت 17.15 عصر بوده و تغییرات احتمالی در ساعات حرکت فقط از طرف دانشگاه تبریز اخبار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، این دانشگاه با پشتوانه بیش از 70 سال سابقه موثر تو مبنا آموزش و پژوهش و تو راستای پاسخ به تقاضای روزافزون داوطلبان تحصیلات عالی تو داخل و بیرون از کشور و با توجه به پروگرام های راهبردی بلندمدت علمی، آموزشی و پژوهشی خود، پردیس بین المللی ارس را گونه اندازی کرده است.

 این پردیس تو واقع واحدی از مجموعه دانشگاه تبریز است که در منطقه آزاد تجاری- صنعت ارس (جلفا) که جاذبه های توریستی و تجاری فراوانی را نیز دارا بوده و بوسیله نیت توسعه فعالیت های آموزشی، پژوهشی دانشگاه در سطح ملی و بین المللی داخل این منطقه پیدایش شده است.

 پردیس بین المللی ارس دانشگاه تبریز درون مقدمه از مهر 1388 با پذیرش دانشجو تو مقطع کارشناسی ارشد فعالیت خود را آغاز کرد و غم اکنون با تصویب دانشجو داخل بسیار از 100 رشته و انتظار درون مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی فعالیت های علمی خود را گسترش داده و با ساختن و نحو اندازی پردیس خودگردان تبریز درون سال 92 و پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی، فعالیت های علمی خویشتن را ارتقاء داده است.

انتهای پیام