کارآفرینان موفق چگونه روز کاری خود را آغاز می کنند؟

صبح های زود معمولا بهترین زمان روزانه به حساب می آیند و برای کارآفرینان موفق، شرم آورترین کار، جماع کردن و از دست دادن این زمان جادویی است. هر چند که شب ها، به عنوان زمانی جادویی بخاطر تفکرات خلاقانه شناخته شده است، اما وقتی از زاویه ای ژرف تر به موارد نگاه کنیم، روزگار های اولین صبح و شروع هر روز غنی تر، گرانبهاتر و باشکوه برنده است. درون امتداد درمورد بوسیله شما خواهیم گفت که کارآفرینان چیره چگونه روز کاری خود را آغاز می کنند.

حتما بخوانید:۹ چیزی که مردم های عادی راجع بوسیله کارآفرین‎ها دریافتن نمی کنندکتاب تختخوابت را با قاعده کن ؛ کارهای کوچکی که شاید زندگی تان و حتی جهان را متحول کند۸ اشتباهی که باعث می شود صبح ها رویا بمانید

کارآفرینان موفق معمولا ساعت های یدکی را به برنامه ریزی اختصاص می دهند. آن ها همواره فکرهای بزرگی درون ضابطه دارند و مقدور است به خاطر برگزاری جلسات مهم، تا اواخر شب بیدار باشند. کارآفرینان موفق، تا اینکه چنانچه تا ساعات پایانی شب، گرفتار مسائل مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش بشوند، باز تیمار صبح زود را از دست نمی دهند. آن ها برای همراهی با کارمندان شان، ترجیح می دهند که از فاتحه بامداد درون دکه کار مجهز شوند. کارآفرینان چیره برای کمک به نمو شریک شدن خود، باید صبح ها زودتر از بقیه بیدار و آماده به امر شوند.

معمولا زودتر باخبر شدن، زمان بیشتری برای مان فرآهم می کند، در نتیجه فرصت بیشتری برای رسیدگی بوسیله کارهای مقدمه بامداد مان خواهیم داشت.

وقتی صبح ها زودتر مخبر می شویم، می توانیم با تامل اسایش صبحانه بخوریم، بخشی مانور ورزشی اجرا دهیم و دستور کار ریزی های تمام روزمان را ممارست کنیم. بسیاری از کارآفرینان قاهر بی آرامی از همین ترفند برای پیشبرد بهتر کارها در روزهای اشفته خود استفاده می کنند. اما درون کنار همه این شیوه ها، آن ها عادت های روزمره مهم دیگری همچنین دارند، که معمولا درباره آن با کسی گفتگو نمی کنند.

در این مقاله ترانه داریم، درباره ضابطه های کارآفرینان موفق برای ابتدا روز کاری گفتگو کنیم. معمولا هیچ فرد موفقی درباره این دسته از عادت های خود با دیگران صحبت نمی کند. ولی در ادامه، قرار است به مطالعه فعالیت هایی بپردازیم که افراد پرکار در مقدمه یک روز پرانرژی پیگیر آن ها هستند. ۷ عادت صبحگاهی کارآفرینان چیره برای اول بهترین روز موثر

اغلب ما بخاطر صبح زود باخبر شدن، نیاز به زنگ ساعت داریم، البته به موقع بیدار شدن، بدون حاجت به زنگ زمانه برای بسیاری افراد با اندکی محک امکان پذیر است. با این حال اغلب ما باز بی قراری برای دانا شدن از خواب به اکسید روزگار احتیاج داریم. معمولا افراد برای انتظام زنگ شایسته کردن خود، هر شب پیش از خواب به طور میانگین ۱۵ دقیقه زمان صرف می کنند.

حالا اگر بخواهیم صبح ها پیش از رفتن به محل کار، همه کارها و فعالیت های سلیقه خود را به طور کامل اجرا دهیم و بدون استرس و اضطراب به محل کارمان برسیم، زمان دست افزار مطلع را می زند. حتی مقدور است، صبح روزهای تعطیلات آخر هفته نیز، به زمانی اضافه برای رسیدگی به کارهایی خاص داشته باشیم.

اکنون به نظر شما، برای آنکه بتوانیم از زمان صبح خود بهترین استعمال را داشته باشیم و سر های نیکوکاری را بخاطر شروع روز کاری، در بود خودمان جا اندازیم، چه باید کنیم؟ خب، شاید در این طور شرایطی بهتر باشد، از روش کارآفرینان موفق مصرف کنیم. جالب است بدانید، که این افراد معمولا همه روزهای خویشتن را با ۷ قاعده صبحگاهی مشخص مبدا می کنند. در ادامه درباره این عادت ها گفتگو خواهیم کرد: ۱. داشتن برنامه ورزشی صبحگاهی

اگر از ورزش صبحگاهی متنفرید، مجبور به انجام آن نیستید. اما بهتر است بخاطر اضافه سلامتی و روحیه خودتان هم که شده، یک برنامه ورزشی سبک صبحگاهی را فاتحه کنید. اگر به ورزش خاصی تعلق دارید، بهتر است به آن بپردازید و قسمتی از صبح خویشتن را به بازی مورد علاقه خود ویژه دهید.

کارآفرینان فیروز عادت دارند، انرژی خود را با ورزش صبحگاهی بازیابی کنند. براساس تحقیقات صورت گرفته تو دانشگاه بریستول، تا اینکه اختصاص زمان کمی به تمرین و فعالیت ورزشی صبحگاهی، می تواند بهره وری افراد را به میزان ۲۱ درصد افزایش دهد. حتما بخوانید: ۹ لول یوگا که کمک می کند صبح ها خبردار شوید ۲. یادگیری یک موضوع جدید

زودتر متوجه شدن، قبل از روبیدن بوسیله محل کار می تواند سرگرم کننده به نظر برسد. یک برنامه مفرح یادگیری بخاطر صبح های مهلت خود در نظر بگیرید، تا صبح ها خلال متوجه شدن، جهت لازم را داشته باشید. یادگیری یک کلمه جدید، مطالعه درباره کتاب و روانشناسی، مطالعه درباره یادگیری یک تسلط متاخر و موارد مانند اینچنینی، می تواند احساس خستگی صبحگاهی شما را مدیریت یواش. کارآفرینان فیروز پیش از شروع فعالیت های جدی روزانه، با ادا این حکم مغزشان را روی مسائل متنوع متمرکز می کنند و بوسیله روند جاری خلاقیت، اجازه تاثیر می دهند. ۳. افزایش روابط مدنی با افراد سحرخیز

متوجه شدن تو صبح های سرد و عاری پرتو می تواند ترسناک و غیرقابل بردباری باشد. اما اگر با پرسنل سحرخیز در مناسبت باشید، صبح مهلت وارد شدن تبدیل به یک مشغولیت بی همانند می شود. برای آنکه راحت نمدار بوسیله سحرخیزی روال کنید، بهتر است با افراد سحرخیز تو ارتباط صبر بگیرید. تو این طور شرایطی، می توانید صبح ها از قانون پیام با آن ها در ارتباط باشید و پیشنهادهای صبحگاهی خلاقانه و مختلفی به یکدیگر بدهید.

البته اگر افراد خانواده و عزیزان شما نیز سحرخیز هستند، می توانید پیام های مبدا صبح خود را بوسیله آن ها اختصاص دهید. در ارتباطات اجتماعی صبحگاهی خود، حتی چنانچه با کسانی تو وفاق باشید، که وفاق شغلی با شما ندارند، باز هم انگیزه فراوانی از جمع خواهید گرفت. یکی از مهم ترین ضابطه کارآفرینان فیروز برای بامداد های زود، همین کار است. ۴. طرح ریزی پروگرام روزانه یا هفتگی

بخاطر پیشبرد بهتر اهداف و نخست روزی زیبا، ۱۰ دقیقه از صبح های مهلت خویشتن را به برنامه ریزی برای کارهای روزمره یا هفتگی خویشتن بپردازید. در این زمان می توانید فهرستی از پروگرام های خود تهیه و اولویت کارها را مشخص کنید.

هر چند که ابداع چنین فهرست سریعی، نمی تواند جایگزین دستور کار های جدی شما بشود، اما می تواند تقدم بندی کارها را فاش و سرعت پیشرفت کارهای روزانه شما را بیشتر کند. با این کار زمان اضافی بیشتری در روز خود بخاطر جستجو به کارهای انحصاری پیدا خواهید کرد. مدیران و کارآفرینان موفق همچنین با استعمال از این روش، به همه کارهای خویشتن رسیدگی می کنند. حتما بخوانید: مراحل برنامه ریزی موفق؛ چطور به همه کارهایمان برسیم؟ ۵. قدردانی و شکرگزاری صبحگاهی

صبح های زود، آرامش زیادی دارد. به همین دلیل، فرصتی برای قدردانی، شکرگزاری و دریافت انرژی های خوب از جهان هستی است. پس برای شهود انرژی بیشتر، بهتر است، صبح ها زمانی را بوسیله قدردانی و شکرگزاری خاص دهید و به همه چیزهای خوبی که دارید، فکر کنید. این کار، یکی از همیشگی ترین روش های کارآفرینان موفق است.

مانور قدردانی می تواند انرژی بیشتری به وجود شما سرازیر کند. این فقره همچنین باعث کاهش استرس و بیم شما، برای آینده و اتفاقات پیش بینی نشده می شود. نیز به اضافه خوش بینی و مثبت اندیشی شما کمک می کند. ۶. آماده شدن بخاطر رسیدگی به وظایف مبصر

کارآفرینان موفق، هر روز صبح برای انجام کارهای مبصر آماده می شوند. اگر وظایف بزرگی دارید که باید به آن ها رسیدگی کنید، بهتر است از قدرت فراوان مغزتان داخل شایسته کردن های نخست صبح استفاده کنید. چنانچه روز خویشتن را با کسالت و ناامیدی شروع کنید، هیچ وقت نمی توانید به وظایف بزرگ و مهم جستار کنید.

اگر همگی مراحل قبل را انجام دهید و برای ایفا کارهای بزرگ، در حیات خودتان موجب و انرژی ایجاد کنید، آماده مواجهه با مشکلات ریز و درشت سد رویه تان خواهید شد. به این ترتیب، مبصر ترین عایق موجود کنار سر روش آرزوهای خود را کنار زدید و توفیق های ناتمام را بوسیله عمر تان طلبیدن کرده اید. ۷. لحظه گذرانی با خانواده

فراموش نکنید، که ابهت دادن به قوم همچنین به کمیت توجه بوسیله کسب و امر عظمت دارد. کارآفرینان موفق همان قدر که به صعود شغلی خود شکوه می دهند، برای وقت گذرانی با قوم خود همچنین ارزش قائلند. اگر می خواهید در تمام روز خود انرژی مثبتی همراه تان باشد، بهتر است برای معاشرت با خانواده خود وقت بگذارید.

بامداد های زود، تلفن همراه خویشتن را کنار بگذارید، یک صبحانه عالی تو کنار خانواده تان صرف کنید. با آن ها معاشرت کنید و درباره مسائل روز، نظرات آن ها را جویا شوید. از نیازهای شان با خبر شوید و به آن ها بگویید که دوست شان دارید. مطمئن باشید، که در ادامه روز، برای پاسخ اعطا کردن بوسیله ایمیل ها و پیام های کاری تان فرصت خواهید داشت، اما در محل کار، دیگر قوم تان تو کنارتان نیستند.

شاید همه این کارها، بسیار کوچک و جزئی بوسیله دید برسند، ولی افراد مظفر معمولا از همین طرز های کوچک، نتایج وقار می گیرند. چنانچه به شروع روزهای معمولی و عاری دستور کار عادت کرده اید و خوابیدن را به انجام فعالیت های طرز کار و انرژی زای صبحگاهی ترجیح می دهید، بهتر است برای مدتی طرز های عنوان شده در این مقاله را دنبال کنید. مطمئن باشید که همین قانون های جزئی صبحگاهی به روش افراد موفق، به زودی نتایج شگفت انگیزی را داخل زندگی و موفقیت شما ابداع خواهد کرد. در امتداد بخوانید: مبصر ترین اشتباهات مرسوم کارآفرینان بزرگ چه بوده است؟

کلکسیون صوتی رازهای موفقیتموفقیت چیزی جز رعایت یک سری اصول و تمرین مداوم آنها نیست

مشاهده علیه